پردیس رسالت زاهدان (خواهران)

اطلاعیه آزمون اصلح مهارت آموزان

اطلاعیه آزمون اصلح

اطلاعیه در خصوص برگزاری آزمون کتبی اصلح ویژه مهارت آموزان ماده28

1-آزمون، صبح روز جمعه ساعت 9 صبح 21 آذرماه 99 آغاز می‌شود. مهارت آموزان پس از اطمینان از ورود نهایی به سایت و احراز اصالت ورود، می توانند وارد سامانه آزمون شوند.

2-مسئولین هوشمندسازی(جناب آقای محمدصادق محمدپوروسرکار خانم عباسی) و رابط محترم امور مهارت آموزان ماده 28(جناب آقای کریمی) و همچنین مسئول نظارت،ارزیابی و تضمین کیفیت مدیریت استان (آقای بامری)در روز جمعه در پردیس ها پاسخگوی مشکلات شما هستند.

3-مهارت آموزان با نیازهای ویژه چنانچه مایل به بهره مندی از زمان بیشتری جهت پاسخگویی هستند به شرط حضور در پردیس ها و مراکز لازم است طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه  مورخ 18 و 19 آذرماه از ساعت 8 صبح تا 16 عصر با مراجعه به سایت معاونت نظارت،ارزیابی و تضمین کیفیت و یا سایت مدیریت استان و تماس با شماره تلفن در نظر گرفته شده و ارسال مدارک  هماهنگی لازم را جهت حضور در یکی از پردیس ها انجام دهند.

4- همه مهارت‌آموزان مشمول آزمون کتبی اصلح، اعم از ورودی های سال 1398 و مهارت‌آموزان باقی مانده از فرایند ارزشیابی صلاحیت‌های حرفه‌ای سال‌های گذشته، چهارشنبه 19 آذر از ساعت 14 تا 19 با استفاده از کد ملی و شماره دانشجویی به سایت آزمون‌های الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان به نشانی azmoon.cfu.ac.ir مراجعه و پس از احراز هویت پیامکی، با تکمیل فرم اطلاعات حرفه‌ای، فایل سه سناریوی آزمون را دریافت کنند.

5-در جلسه آزمون، قبل از ورود به بخش سؤالات مربوط به سناریوها، فرصتی مناسب برای مطالعه فایل اختصاصی، پیش بینی شده است. بنابراین حین پاسخگویی به سؤالات مربوط به هر سناریو، زمانی برای مراجعه به سناریوها در اختیار ندارند.

6-چنان چه فرد یا افرادی موفق به ورود به سامانه آزمون، برای احراز هویت پیامکی نشوند باید از طریق ارسال پیام و یا تماس با شماره تلفن نماینده مرکز هوشمندسازی استان مربوطه مراتب را پیگیری و از تماس با شماره تلفن های سازمان مرکزی خودداری کنند. 

7-در صورت ورود اولیه و قطع ارتباط، در هر زمان ممکن، امکان ورود مجدد به سایت وجود دارد و تا پایان زمان آن بخش از آزمون، سؤالات از همان نقطه قطع ارتباط، ادامه می یابد.امکان بازگشت به سؤالات قبل و اصلاح پاسخ برای مهارت‌آموزان غیر ممکن می باشد

8-در اختیار قراردادن سؤالات از طریق سامانه مجازی آزمون، صرفا برای پاسخگویی شخص مهارت‌آموز است. بنابراین هر گونه نشر کلی و جزئی سئوالات، حتی در حد یک سؤال و در گروه ‌های کوچک، به منزله جرم تلقی و علاوه بر سلب حقوق ذکر شده، علیه فرد خاطی اقدامات قضائی لازم نیز انجام خواهد شد.

تلفن مسئول محترم هوشمندسازی:

جناب آقای محمدصادق محمدپور09363430881

سرکار خانم هانیه عباسی 09159496347

تلفن رابط مجترم مهارت آموزان ماده28: جناب آقای یعقوب کریمی 09153780965

 تلفن مسئول نظارت استان: جناب آقای ابراهیم بامری 09155402932

 

 

 


نظرات کاربران